$ 16.6189
€ 17.5858
0(242)2303546
0(544)4500744
 
7/24 Araç Kiralama
Antalya Araç Kiralama

Günümüzde kiralık araçlara olan rağbet gittikçe artmaktadır. Bunun sebebi ise araç satın alma maliyetlerinin yüksek olmasıdır. Kişiler artık araç satın almak yerine kiralama yoluna gitmeyi tercih etmektedirler. Bu sebeple de Antalya araç kiralama ilgili talepler de özellikle yaz aylarında yüksektir. Antalya halkının yıl boyunca olan araç kiralama ihtiyaçlarını karşıladığımız gibi yaz aylarında da şehre gelen yerli ve yabancı turistlere yönelik işbirliklerimiz de sürmektedir. Antalya iline tatile gelen kişiler çoğunlukla Antalya araç kiralama hizmeti almayı tercih ederler. Çünkü bu şekilde hem tatil maliyetlerine katkıda bulunurlar, hem de araç sorunluluğundan az da olsa kurtulmuş olurlar.
Antalya ilinin genelinde hizmet veren firmamız ile tüm araç kiralama ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilirsiniz. Antalya’ya gelen yerli ya da yabancı turistlerin hizmetinde olan araçlarımız B segmenti ve C segmenti olarak kategorilendirilebilir. Her türlü ihtiyacınızı karşılayacak olan araçlarımızda klima, ABS, merkezi kilit sistemi, MP3 player, gibi donanımlar mevcuttur. Antalya’ya geldiğiniz andan itibaren hizmetinize sunabileceğimiz gibi, Antalya’da kiralık araç ile ilgili tüm sorunlarınızda da yanınızdayız. Antalya araç kiralama fiyatları olarak da standartların altında olan kiralama fiyatlarımız da sizi cezbedecektir. antalya rent a car


Ayrıca henüz Antalya’ya gelmeden önce bizimle irtibata geçip, antalya araç kiralama konusunda talebinizi ilettiğiniz ve aracı tahsis ettirdiğiniz takdirde özel şoförümüz size aracınızı havaalanına kadar getirip teslim edecektir. Antalya araç kiralama hizmeti veren en iyi firmalardan biri olduğumuzu iddia ederken, sizin güvenliğiniz için de gereken her şeyi düşündük.
2010 yılından beri Antalya genelinde hizmet veren firmamız bünyesindeki filoyu da sürekli yenilemektedir. Ayrıca güvenliğiniz açısından araçlar size teslim edilmeden önce sıkı bir denetimden geçirilir. Firmamız bünyesindeki profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve filomuza kattığımız yeni araçlarımız ile  antalya araç kiralama konusunda titizlikle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Türkiye’nin veya dünyanın her yerinden bizi haftanın her günü ve her saati arayabiliyor olmanız da size sunduğumuz avantajlardan biridir.
Referanslarımız daha önce bizden Antalya araç kiralama hizmeti almış müşterilerimizdir. Araçlarımızda düz vites ve otomatik vites ile tüm modellerimiz dizel  araç seçeneklerimiz de mevcuttur.

 


İletişim Bilgileri
Altınkum Mahallesi.Atatürk Bulvarı 147/A KONYAALTI / ANTALYA
E-Mail: akdenizrentacar@hotmail.com
Tel: 0(242)2303546
Fax: 0 242 230 35 46
GSM: 0(544)4500744
Bu Sitenin Tüm Hakları Akdeniz Rent A Car Firmasına Aittir